Teenused

Mida me teeme

Meie soov on pakkuda sinu mure lahendamiseks täisteenust, mistõttu ravime sinu lemmikut alates diagnooosi leidmisest kuni keerulisemate kirurgiliste protseduuride ja lemmiklooma taastusravini välja.

Keerulisemate haigusjuhtumite korral, teeme koostööd oma laiaulatusliku partnervõrgustikuga Eestis ja Soomes, kus leidub spetsialiste onkoloogiast neurokirurgiani.

Diagnostika

Veterinaardiagnostika – enne ravi alustamist on vaja välja selgitada, mis loomal täpsemalt viga on. Selleks teeme mitmesuguseid laborianalüüse, uurime vere-, uriini kui  fekaaliproove ning lisaks saame laboris veel välja selgitada, ega ulukilihas pole trihhinellat. Lisaks laboratoorsetele analüüsidele tegeleme veel ultraheli- ja röntgenuuringutega, et võimalikult hästi kaardistada, mis teie lemmikut vaevab ja sellest johtuvalt hiljem parimat võimalikku ravi pakkuda.

Profülaktika

Alati on kõige parem, kui keegi haigeks ei jäägi. Paljusid tervisehädasid, nakkusi ja parasiite on võimalik ennetada. Koerte ja kasside, küülikute ja hobuste haiguste vastu on olemas tõhusad ja meie oludesse sobivad vaktsiinid, marutaudivastane vaktsineerimine on ka riiklikult nõutud. Välis- ja siseparasiite saab edukalt tõrjuda, olgu siis kärntõbi metsloomadega kokku puutumisel või nõutud paelussitõrje enne Soome minekut.

Oleme parasiiditõrjet teinud nii mustale pantrile kui hundile…

Ravi

Kui mõni tervisehäda on juba tekkinud, siis loomulikult vajab see kohest, kiiret ja tõhusat reageerimist. Peame oluliseks koostööd looma omanikuga, et kõik probleemid saaksid tõhusalt ja stressivabalt lahendatud. Ravime nii sise-, kui nahahaigusi ning tegeleme ka kirurgilise ravi ja hambaraviga. Meie kliinikus on olemas kõik vahendid, et teie lemmik tunneks ennast taas hästi ja rõõmsalt.

Reisidokumentide väljastamine

Lemmikutega reisimine on üsna rangelt reguleeritud ning selleks, et lemmik ei satuks karantiini, ja selle tulemusel suure stressi osaliseks, peavad kõik reisidokumendid ilusti korras olema. Väljastame kõiki vajalike reisidokumente vastavalt erinevate riikide nõuetele ja ettekirjutustele, et saaksite koos oma lemmikuga rahulikult maailma avastama minna.

Nõustamine

Kodulooma võtmine on suur vastutus ning eriti esimese looma puhul on mõistlik enne looma võtmist ekspertidega nõu pidada. Tegeleme nõustamisega nii tulevastele kui värsketele loomaomanikele, kus räägime üldisi tarkusi, mida peaks silmas pidama, milliseid vaktsiine ja protseduure oleks tarvis teha, et lemmik oleks terve ja teie tulevane kooselu oleks tore ja harmooniline.

Tuhastamine

Keegi meist kahjuks igavesti ei ela ning peale meie hinge lahkumist jääb meist midagi maha. Paljudel pole oma aeda, kuhu lemmik matta. Pakume koostööpartneritega lemmikloomade tuhastamise teenust, võimalik on surnukeha saata  põletamisele või idividuaaltuhastamisele (sel juhul saate tuha urnis tagasi)

Metsloomad

Ka metsloomadega juhtub õnnetusi. Koostöös Keskonnaameti, Maaülikooli ja Metsloomaühinguga tegeleme Pärnumaa vigastada saanud metsloomade ja -lindude vastuvõtu ja raviga.

Püsikliendile

Meie püsikliendisüsteem on äärmiselt lihtne. Kui teed oma lemmiklooma esimese vaktsiini meie juures, siis saad eluaegse püsikliendi staatuse ja seda perekonna kõigile loomadele. Püsikliendi soodustuseks on 5% kõikidelt meie toodetelt ja teenustelt ning lisasoodustused kampaaniate ajal.

Makseviisid

^

Sularaha ja kaardimakse

^

NB: Terveks ei väljasta ülekandearveid

Võta meiega ühendust

Loomatoit ja tarbed