Lisateenused

Lemmikloomade Ilusalong

Tere tulemast kassi, koera, küüliku või mis iganes lemmiklooma omanik. Kui Teie lemmiku karvastik vajab pesemist, kammimist, pügamist, trimmimist või küüned lõikamist, siis lemmikloomade hooldussalong on just see õige koht, mida külastada!

Kui Teil on raske toime tulla oma lemmiku karvahooldusega, siis pakume Teile igakülgset professionaalset abi ja korrastame Teie lemmiku kasuka kõrvaotsast sabajuureni. Tõuloomad saavad endale standardijärgse lõikuse või trimmingu ning ettevalmistuse näituseks, aga segaverelised koerad pügatakse lihtsalt toredasse soengusse. Üllavatavalt suur on just segavereliste koerte karvahoolduse soov, mille me ka hea meelega täidame.

Kui Teile on tülikas oma looma pesemine kodustes tingimustes (veeuputus vannitoas, aluskarv ikka märg jne.), siis ka ses osas pakub salong oma abi. Peseme ja kuivatame Teie lemmiku. Kassidele teeme pesemise kõrval ka karvapulstikute eemaldamist ja läbikammimist. Salongis kasutatakse professionaalsete händlerite poolt kasutuse olevat PLUSH Puppy eksklusiivseid karvahooldusvahendeid.

  Tel. +372 5645 5436
  Teid teenindab Tiina Tohv, e-post tiinatohv@hot.ee

  Ilusalong on avatud E-R 10-15 ja kui vaja siis ka muudel aegadel

  NB: Palume aja kindlasti eelnevalt telefoni teel kokku leppida.

  Võta meiega ühendust

  Loomatoit ja tarbed